Охорона навколишнього природного середовища

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування: проєкт документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Детального плану  території розташованого за межами с.Озеро в адміністративних межах Тростянецької ОТГ Ківерцівського району Волинської області для розміщення устаткування з виробництва асфальтобетону.

Підстава для розроблення: розпорядження Ківерцівської РДА № 205 від 12 серпня 2020 року, завдання на розроблення детального плану території.

Dokladnishe

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території

"Детальний план території земельної ділянки розташованої за межами села Озеро в адміністративних межах Тростянецької ОТГ Ківерцівського району Волинської області для розміщення устаткування з виробництва асвальтобетону"

Dokladnishe

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для будівництва та обслуговування свиноферми в районі вул. Перемоги, 25 с. Грем'яче Ківерцівського району Волинської області

Dokladnishe

Довідка про результати громадського обговорення до детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку для земельної ділянки

Довідка про результати громадського обговорення до детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку для земельної ділянки (кадастровий номер 0721884300:02:000:1183) за межами населених пунктів Омельненської сільської ради (Тростянецька ОТГ) Ківерцівського району Волинської області
 

Dokladnishe

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Дотримання  процедури  стратегічної  екологічної  оцінки

        З  метою  забезпечення  проведення процедури  стратегічної  екологічнї  оцінки  відповідно до Закону України  «Про  стратегічну  екологічну оцінку» (далі - Закон), просимо  взяти до уваги  наступне:

Dokladnishe

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 0721884300:02:000:1183) за межами населених пунктів Омельненської сільської ради (Тростянецька ОТГ) Ківерцівського району Волинської області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Ківерцівська районна державна адміністрація.

Dokladnishe

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ

 Реальною небезпекою для волинян став борщівник Сосновського. Ця отруйна багаторічна рослина окупувала не лише поля та узбіччя доріг, а й упритул наблизилася до населених пунктів. Волинський обласний центр громадського здоров’я застерігає: небезпечними є сік борщівника, його пилок, аромат і навіть роса.

Стебла борщівника можуть сягати трьох метрів заввишки. Росте він переважно у зволожених місцях: на берегах річок та в заплавних лісах, а також на луках, вздовж доріг і залізниць.

Dokladnishe

Заготівля другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань

 

ДО  ВІДОМА  СУБЄКТІВ  ГОСПОДАРЮВАННЯ

Заготівля другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань

Dokladnishe

До відома суб’єктів господарювання!

Відповідно до розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації та з метою підвищення надійності електропостачання, дотримання вимог техніки безпеки у межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній електропередачі, зменшення збитків від стихійних явищ та усунення порушень законодавства в галузі електроенергетики, в охоронних зонах ліній електропередачі забороняється висадка дерев.

Dokladnishe

Сторінки