Про Форум бізнес- і ІТ-лідерів м. Київ, 14 червня 2019 р.

16.05.2019

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес- події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 р.

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

      Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

      На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.

      Програма Форуму складається з десяти тематичних секцій: BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу

#accelerate       ―      стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.

#thecustomer ― кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.

#transformation ―      способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.

      TECHNOLOGY: глибоке занурення в цифрові технології і практику їх використання

#everyone-a-developer ― епоха low-code: як автоматизувати будь-які бізнес-ідеї за лічені хвилини.

#process-excellence ― передові практики управління бізнес-процесами та застосування BPM-технологій для підвищення продуктивності команди.

#tech-point ― як отримати бізнес-результат від чат-ботів, AI, RPA та інших сучасних технологій.

      ACADEMY: лише перевірені методики підвищення ефективності організації

#how-to  ―      практика побудови процесів B2B-продажів, лідогенерації, управління проектами по Agile.

#best-practice   ―      методології   підвищення   ефективності   продажів,  управління      IТ- сервісами, побудови процесного офісу, управління знаннями.

      OPEN STAGE: інтерактивний майданчик для нетворкінгу та пошуку нових рішень

#it-ecosystem   ―      знайомство з готовими технологічними рішеннями, які допоможуть виконувати завдання різної складності.

#braindates       ―      клуб для спілкування і знайомства з гостями та спікерами заходу в форматі «Business speed dating».

      Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефоном: +380(044)363-31-33. А також в режимі онлайн через   Інтернет     на      сторінці      реєстрації  учасників   на      Форум      за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2019/kiev?activity=ijigroup_pr_global-tour-2019- kiev&utm_source=ijigroup&utm_medium=pr&utm_campaign=global-tour-2019-kiev .