До відома громадських та благодійних організацій, що працюють з сільськими громадами

25.08.2015

ДП «Центр розвитку ДПП» сприяє залученню інвестицій, кредитних та грантових коштів, що необхідні для модернізації та сталого розвитку насамперед житлово-комунального господарства та інших галузей.

В рамках діяльності спрямованої на залучення грантових коштів, пропонуємо ознайомитись з інформацією щодо грантової програми фонду «Монсанто» та використати надані донорами можливості для забезпечення потреб сільських громад Волинської області. Грантові кошти надаватимуться, зокрема, для розвитку продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та інших місцевих потреб.

Мінімальний розмір гранту – від 25 тис. доларів США. Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована як на 12 місяців, так і на кілька років.

Отримувачами гранту можуть бути неприбуткові громадські та благодійні організації. Заявники повинні бути офіційно зареєстровані принаймні за два роки перед поданням заявки.

Детальна Інформація про проект на сайті компанії «Монсанто» за посиланням: http://www.monsanto.com/global/ua/newsviews/pages/fund-monsanto-started-grants-competition.aspx

У разі зацікавленості в отриманні грантових коштів з метою реалізації проектів в сфері ЖКГ, наприклад, водопостачання та водовідведення, за консультацією щодо підготовки пакету документів та детальною інформацією щодо умов проекту запрошуємо звертатись до ДП «Центр розвитку ДПП»:

03150, м. Київ, вул. Ділова, 24, оф. 105;

тел. (044) 207-18-17;

e-mail: dpp.info@center-dрp.com.uа

Співпраця із ДП «Центр розвитку ДПП» здійснюється на договірній основі.

Управління економіки райдержадміністрації