До уваги жителів Ківерцівського району!

14.04.2015

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації  інформує про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання - для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.

Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми заяви та декларації, що подаються (зразок заяви: завантажити , зразок декларації: завантажити).

Також ви можете самостійно розрахувати суму субсидії скориставшись калькулятором:  завантажити.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управлінні соціального захисту населення за адресою м. Ківерці, вул. 17 вересня, 6 (телефон 2-13-85), або за телефоном Урядової “гарячої лінії” 0 800 507 309.

Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України mlsp.gov.ua .