Зимові турніри

14.12.2015

13 грудня відбулися змагання з футболу (футзалу) сезону 2015 року  серед команд дітей 2002-2003 років народження.

Юні футболісти району, – а це команди Ківерцівської ДЮСШ та смт Цумань, – мали можливість повчитися досвіду та відшліфувати свою спортивну майстерність. Адже в змаганнях взяли участь дитячі футбольні команди “Волинь-2002” (м.Луцьк), “Єврошпон Смига” (смт Смига Рівненської області), “Забороль” (Луцького району), “Ізотоп” (м.Кузнецовськ).

В результаті хорошої напруженої гри переможцем змагань стала команда “Волинь-2002”, друге місце посіли цуманьчани, третє – “Ізотоп”.

В номінаціях “Кращий бомбардир” – Богдан Кобзар (“Волинь-2002”), “Кращий гравець” –  Максим Лопатін (“Ізотоп”) і “Кращий воротар” Максим Кузьмик (ФК “Цумань”). Переможці нагороджені кубками та грамотами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, федерація футболу вручила м’ячі.

Змагання відбувалися на новому спортивному майданчику, але під кінець гри погода внесла свої корективи –  почався мокрий дощ зі снігом, тому гру було перенесено до спортзалу ДЮСШ.

Змагання організовані відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації та Федерацією футболу району.

В цей же день в ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Ківерці пройшла першість району з шахів, організована відділом спільно з шахово-шашковим клубом “Дебют”. Потрібно відмітити, що цього разу було багато молодих учасників змагань.  Це запорука того, що підростає молоде поколінні шахістів, що старші передаватимуть досвід молодим. А поки молодь вчиться, відточує своє вміння, то переможцями стали “старожили” клубу. Перше місце посів Іван Ільницький, друге Ростислав Караценцев, третє – Євгеній Сень. Вони нагороджені медалями та грамотами. І уже традиційно нагороджено найстарішого та наймолодшого учасників. Ними стали, як і годиться, дідусь Олександр Палюх та його онук Олександр Волох.

Сектор у справах молоді та спорту