Зустріч з ветеранами педагогічної праці

16.01.2013

Сьогодні у приміщенні Ківерцівського центру дитячої та юнацької творчості з ініціативи районного відділу освіти райдержадміністрації відбулася зустріч з найдосвідченішими і найповажнішими освітянами, ветеранами педагогічної праці району.

Святкове дійство пройшло по-домашньому в теплій атмосфері, адже зустрілися люди, за плечима яких великий педагогічний стаж, ті, хто знання, любов і турботу віддали професійній освіті і дітям.

Частування і вшанування, концертні виступи і вітальні промови створювали яскравий калейдоскоп приємних вражень. Поміж розмаю танцювальних номерів учнів, попурі від колег, комічних замальовок лунали щирі слова глибинної вдячності сивочолим освітянам за копітку самовіддану працю від заступника голови районної державної адміністрації Людмили Федюк, голови районної ради Михайла Марчука, заступника начальника управління освіти облдержадміністрації Юліана Таранчука, начальника районного відділу освіти райдержадміністрації Світлани Бацмай.

Така зустріч – добра нагода звірити керівникові теперішній освітянський компас з ветеранським, почути їх думку і бачення.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю