Зустріч з молодими педагогами

16.01.2014

Сьогодні у приміщенні центру дитячої та юнацької творчості м. Ківерці відбулася зустріч з молодими педагогами, які прийшли працювати у загальноосвітні школи району перед початком нового навчального року.

Участь у заході взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Вашкевич, заступник голови районної ради Андрій Киричук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Бацмай, голова райкому профспілки працівників освіти Євгенія Бабійчук, молоді педагоги та ветерани педагогічної праці.

Дійство розпочалося спільним виконанням колядки і пройшло у теплій, домашній атмосфері. Люди, за плечима яких великий педагогічний досвід, ті, хто знання, любов і турботу віддали професійній освіті і дітям, ділилися досвідом з молодими колегами, а молоді вчителі – своїми враженнями про початок роботи педагогічної діяльності у районних закладах освіти

Представники влади привітали усіх присутніх з новорічно-різдвяними святами, побажали міцного здоров’я, успіхів на освітянській ниві, особистого щастя, благополуччя і достатку.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю