Зустріч з афганцями "Афганістан болить в моїй душі"

14.02.2013

Сьогодні у приміщенні центру дитячої та юнацької творчості відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Воїнів-афганців привітали заступник голови районної державної адміністрації Євгеній Зубенко та заступник голови районної ради Андрій Киричук, секретар міської ради Людмила Михайленко, голова районної спілки ветеранів Афганістану Вячеслав Гордіюк, голова районної ветеранської організації Степан Дзвонко.

“Час іде, а для вас війна ніби була вчора. Я схиляю голову перед Вашою мужністю і витримкою. Ви пройшли шляхами війни заради збереження миру, локалізації військових конфліктів. Одна справа, коли воює вся країна, й зовсім інша – воювати, ризикувати своїм життям тоді, коли решта суспільства живе мирним життям. Це набагато більш складний психологічний стан, набагато більша самовіддача і мужність, яку треба проявляти у надзвичайно складних умовах, – сказав у своєму виступі Євгеній Зубенко.

Від районної державної адміністрації та районної ради вони вручили Почесні грамоти та цінні подарунки учасникам бойових дій в Республіці Афганістан Михайлу Вакулінському та Василю Громику. У свою чергу Вячеслав Гордіюк вручив медаль за заслуги ІІ ступеня Шендрику Василю Володимировичу від Української спілки ветеранів Афганістану.

Аматори сцени районного будинку культури ім. М.П.Ковальова підготували для учасників урочистостей святковий концерт.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю