Зустріч очільників району із настоятелями релігійних громад міста

28.12.2015

Чергова зустріч очільників району із настоятелями релігійних громад міста відбулася у районному краєзнавчому музеї.  Участь у зустрічі взяли голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук,  голова районної ради Григорій Недопад, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Третяк та начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Галина Слатініна.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят присутні мали змогу обмінятися думками щодо проведених протягом року міжконфесійних молебенів, завершального подячного об’єднавчого молебеню, що відбувся  у Будинку культури ім. М.П. Ковальова, проведених різноманітних тематичних заходів у своїх громадах, донести своє бачення щодо подальшої співпраці та за чашкою смачного чаю привітати зі святами один одного.

Звертаючись до учасників зустрічі, Валерій Євгенович зазначив, що районна влада сьогодні з шаною і повагою ставиться до діяльності релігійних громад. Саме священики мають чи не найбільший вплив на думку своїх прихожан та зазначив, що районна влада відкрита до діалогу та співпраці з усіма представниками релігійних конфесій, до всебічної підтримки релігійних громад.

Присутні мали змогу оглянути колекцію вишитих ікон обдарованого ківерчанина Олександра Постригача.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю