Зустріч керівництва району з ветеранами

08.05.2013

Сьогодні, напередодні Дня Перемоги, у музеї бойової слави загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №4 м. Ківерці  відбулася зустріч керівництва району з учасниками бойових дій та ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Найшановніших людей, ветеранів Великої Вітчизняної війни – фронтовиків, працівників та захисників тилу привітали голова райдержадміністрації Зіновій Колісник, голова районної ради Михайло Марчук, міський голова Володимир Жгутов, голова районної ради ветеранів Степан Дзвонко, Почесний громадянин району, заслужений ветеран України Зіновій Євницький та інші.

Ветерани та учасники зустрічі мали можливість оглянути матеріали, представлені у музеї, послухали розповідь Зіновія Марковича Євницького про створення музею, проведену роботу з пошуку матеріалів про події Великої Вітчизняної війни на території сьогоднішньої Ківерцівщини, меморіальний комплекс партизанської слави в урочищі Лопатень.

Продовжилася зустріч за чашкою гарячого чаю спілкуванням керівників району з ветеранами. В ході спілкування ветерани поділилися спогадами, пораділи їхній черговій зустрічі, згадали тих, кого вже немає в живих. На завершення присутнім ветеранам вручені книжки З.М.Євницького про події Великої Вітчизняної війни на території Ківерцівщини та грошову допомогу від депутата Верховної Ради України Ігоря Єремеєва.

Також сьогодні учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни Іван Пименович Новицький взяв участь в урочистому прийомі у голови обласної державної адміністрації Бориса Клімчука ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років. Борис Клімчук подякував ветеранам за Велику Перемогу і вручив їм з нагоди свята відзнаки облдержадміністрації.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю