Змагання до Дня фізкультури та спорту

11.09.2015

У приміщенні Ківерцівської дитячо-юнацької спортивної школи та на території міського стадіону відбулося спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури та спорту та олімпійському тижню. Організаторами заходу були відділи освіти та у справах молоді та спорту райдержадміністрації,  які підготували для дітей захоплюючу спортивну програму.

Перед початком змагань всіх учасників свята привітали заступник голови районної державної адміністрації Сергій Третяк, голова районної ради Андрій Киричук, міський голова Володимир Жгутов, директор дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Левчук, начальник  відділу освіти райдержадміністрації Микола Грибук, начальник відділу з питань молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Поліщук.

“Сьогодні формування та популяризація здорового способу життя  є важливим напрямком молодіжної та соціальної політики як на державному, так і на районному рівнях. Багато робиться для створення та покращення матеріально-технічної бази, вводяться в експлуатацію та облаштовуються спортивні майданчики”, – зазначив у вітальному слові Сергій Третяк.
дітвори».

Запрошено та відзначено Подяками наших ветеранів – Тетяну Каймакову, Євгенія Сеня, Володимира Ващука, Степана Гейла, Миколу Шматченка, Олександра Полюха, Павла Парафенюка. Грамотою обласної державної адміністрації нагороджено вчителя фізичної культури села Холоневичі Анатолія Лебедюка.

За особливі успіхи та з нагоди Дня фізичної культури та спорту нагороджено Грамотами районної державної адміністрації кращих тренерів та учнів Ківерцівської ДЮСШ – Олександра Грабовського, Ірину Чиж, Мирославу Панасюк, Іванну Королюк, Тараса Друкачука, Дмитра Луцюка, Григорія Трофімчука, Владислава Стельмащука, Олександра Квача, Віталія Собацького.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Грибук вручив Грамоти  кращим вчителям фізичної культури району.

У ході свята юні спортсмени, розділившись на команди, взяли участь у таких видах спорту - легка атлетика, настільний теніс, баскетбол та міні-футбол. Родзинку святу додали вболівальники, які підтримували своїх друзів.

Переможців змагань нагороджено Кубками, медалями та грамотами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю