Життя, як живопис

23.12.2016

Сьогодні у районному краєзнавчому музеї відбулася презентація персональної виставки  картин Василя Антоновича Фурса.

23 рукотвори, що представлені у залі музею, вражають легкістю колористичної гами, прозорістю кольору, м’яким живописним малюнком. Вдивляючись у роботи автора, розумієш наскільки у художника гострий та спостережливий погляд. Серед робіт пана Василя – репродукції, чеканка, пейзажі та квіти.

Василь Фурс – яскравий представник Ківерцівської плеяди, митець і просто чудова людина. Присутні щедро дарували автору слова захоплення та подяки. Ці слова звучали від колишніх та нинішніх колег по роботі, вдячних учнів, рідних та людей, які в цей день відкрили Василя Фурса не тільки як талановитого художника. У день презентації своєї виставки, автор проявив себе як чудовий лірик, поет людської душі. Затамувавши подих, присутні слухали його вірші.

Його пошук самовираження у віршах, садівництві, бджолярстві чи живопису – це завжди спроба вийти з тісних рамок буденності та зробити крок за грань.         

Усі,  хто завітає на виставку “Життя, як живопис,” будуть мати змогу хоча б ненадовго забути про власні клопоти та відчути свято кольору.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації