Жидичинські баскетболісти знову чемпіони району

27.03.2017

Закінчився чемпіонат району з баскетболу серед команд-чоловіків, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні, який стартував у скорботні дні 18 лютого ц.р. Нагадаю, що в чемпіонаті спочатку взяли участь 5 команд району, але після першого турніру команда Прилуцька не брала участі у змаганнях. Тож боротьба йшла між командами Жидичина, який виставив дві команди, Ківерців та Цумані.

В кінцевому підсумку ігор так виглядав результат:

Жидичин-1 – Жидичин-2  57: 46

Ківерці – Жидичин-1  27:58

Жидичин-2 – Цумань  62:49

Таким чином, перше місце впевнено посіла команда Жидичин-1, набравши найбільшу кількість очок – 86,  Ківерці посіли 2 місце із 14-а очками, Жидичин-2  здобули бронзу, набравши  12 очок.

Вітаємо всіх учасників чемпіонату, які мали силу волі і до кінця достойно змагалися у цьому виді спорту і надіємося, що в подальшому буде збільшуватися кількість прихильників цієї нелегкої, але такої цікавої гри.