Засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей

13.07.2018

12 липня 2018 року в актовому залі Ківерцівської районної державної адміністрації Волинської області відбулося виїзне засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей. 

В засіданні брали участь голови Ківерцівської, Луцької, Рожищенської райдержадміністрацій, голови рад об’єднаних територіальних громад;  керівники відділів освіти та структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді виконавчих органів міських рад та райдержадміністрацій;  власники (засновники) та директора (начальники) дитячих заміських закладів оздоровлення та відпочинку; представники територіальних відділень центральних органів виконавчої влади.

Учасники обговорили стан літньої оздоровчої кампанії та проведення державного нагляду за безпекою перебування дітей у дитячих оздоровчих закладах Луцького, Ківерцівського, Рожищенського районів, міста Луцька та ознайомилися з роботою позаміських закладів оздоровлення та відпочинку у селах Дачне Ківерцівського району,  Гаразджа і Забороль Луцького району. 

Серед пріоритетних завдань, визначених учасниками засідання, і надалі залишаються безпека перебування дітей у дитячих таборах, безпека при перевезенні груп дітей на оздоровлення, забезпечення відпочиваючих якісними оздоровчими послугами, в тому числі й харчуванням, лікарськими засобами, а також створення належних умов для проживання дітей. 

За результатами розглянутих питань підготовлено протокольне рішення засідання обласної міжвідомчої комісії з питань підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей. 

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації