Засідання координаційної ради з питань надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям

13.03.2015

Сьогодні у районній державній адміністрації відбулося чергове засідання координаційної ради з питань надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. Участь в засіданні взяли голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, голова районної ради Андрій Киричук, радники голови райдержадміністрації, голова громадської ради при райдержадміністрації, військовий комісар району, волонтери, підприємці, представники громадських, благодійних організацій, релігійних громад.

За тиждень була зібрана інформація про потреби військовослужбовців від голів місцевих рад, уточнено списки бійців та контакти з їх сім’ями. Декілька бійців звернулися з проханням придбати їм комплекти форми та взуття, допомогти в правильному оформленні документів та наданні медичної допомоги у військовому госпіталі. Також волонтери озвучили заявки від бійців зі Сходу, які отримали протягом тижня. Учасники засідання обговорили шляхи вирішення цих питань.

Сергій Гетманчук повідомив, що 20 березня, у п’ятницю, готується чергова поїздка з допомогою нашим бійцям на Схід. Він розповів про те, що під час минулої поїздки Холоневичівська сільська рада долучилася до надання допомоги: жителі громади наліпили 20 відер вареників, напекли домашніх пирогів, зібрали для кожного бійця окремий ящик до якого поклали різну консервацію, сало, тушонки, речі особистої гігієни. Підприємець Микола Барабаш передав домашній хліб, запакований у вакуумні упаковки. Бійці були дуже вдячні. Перед тим таку допомогу збирали та готували жителі Озерцівської сільської ради. Сергій Гетманчук запропонував розробити графік, для того щоб по черзі жителі місцевих громад долучалися до збору допомоги учасникам АТО. 

Також в ході засідання було прийнято рішення на першому поверсі районної державної адміністрації виділити кабінет (попередньо це буде каб.№10) у якому б постійно знаходився представник координаційної ради. У кабінеті буде встановлено телефон “гарячої лінії” за яким люди зможуть попросити допомоги або отримати певну консультацію.

На даний час військовослужбовці або їх рідні можуть звернутися за допомогою за телефонами: 2 13 48 або 2 13 56.

Засідання координаційної групи відбуваються щочетверга о 16 годині в кабінеті голови райдержадміністрації. Запрошуємо до участі у цих засіданнях всіх бажаючих. 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю