Заплановано заходи з вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення подвигу Героїв Небесної Сотні

15.02.2017

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук провів засідання організаційного комітету з питань організації в районі належного вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення подвигу Героїв Небесної Сотні.

Участь у засіданні взяли представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної та міської ради, керівник районного будинку культури ім. М.П.Ковальова.

В ході засідання заплановано провести 20 лютого 2017 року у районному будинку культури ім. М.П.Ковальова тематичний захід “Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде жити вічно”. Початок заходу о 15 годині. По завершенню заходу відбудеться громадська хода від приміщення районного будинку культури ім. М.П.Ковальова до пам’ятника Героям Небесної Сотні (вул. Незалежності), покладання квітів та лампадок. Біля пам’ятника буде відслужена панахида. 

У навчальних закладах району будуть проведені тематичні уроки, виховні години, круглі столи, інші заходи, приурочені вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. У закладах культури району відбудуться культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі заходи.

Запрошуємо учасників Революції Гідності, волонтерів, учасників АТО,   жителів району взяти участь у заходах.  

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації