Забезпечення якісних умов проживання населення – завдання влади

16.09.2013

З метою реалізації у районі завдань Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник здійснив робочу поїздку у села Грем’яче та Башлики. Метою поїздки був огляд територій для будівництва загальноосвітніх навчальних закладів.

Спільно із Зіновієм Богдановичем огляд територій здійснювали начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Михайло Харко, заступник начальника управління містобудування і архітектури облдержадміністрації Яків Сеник, сільські голови.

В ході робочої поїздки обговорені питання початку будівництва загальноосвітніх шкіл у цих населених пунктах. Представниками облдержадміністрації було дано доручення сільським головам розпочинати виготовлення проектно-кошторисної документації для того, щоб при першій можливості розпочати будівництво.

Спілкуючись з педагогічними колективами загальноосвітніх шкіл району голова районної державної адміністрації зазначає: «Доручення Президента України сьогодні стимулюють районну владу до забезпечення населення якісною та доступною освітою, медициною, комплексним розвитком інфраструктури. Наше завдання – забезпечити якісні умови життя населення. Сьогодні є порозуміння між керівництвом районної державної адміністрації та районної ради в питаннях розвитку району. Злагоджені дії органів державної влади та місцевого самоврядування в районі створюють можливості для вирішення багатьох, здавалось би на перший погляд не вирішуваних проблем. Сьогодні ми акцентуємо увагу на наших дітях, тому, що саме це є наше майбутнє і на цьому наголошує Президент у нових соціальних ініціативах».

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю