З родини йде життя людини

08.07.2015

Сьогодні православні християни відзначають “День закоханих”.  Заступниками кохання і подружньої вірності Православна Церква вшановує муромських святих Петра і Февронію, адже вони пронесли любов і вірність один одному через багато випробувань і прославилися благочестям і милосердям.

З 2012 року в Україні святкується відносно молоде свято - День сім’ї. Святкування цього дня встановлено на 8 липня. День родини – це ще одна нагода для сімейного свята. А тому працівники районної бібліотеки для дорослих на чолі із директором Любою Михальчук запросили своїх читачів, жителів міста на родинне свято. Участь у заході взяв заступник голови районної державної адміністрації Сергій Третяк та благочинний протоієрей Олександр Кондратюк. Ведучими заходу був гурт “Доля” із села Хорлупи у складі: Валентини Новицької, Анатолія Новицького та Віктора Пахолюка.

  “З родини йде життя людини” – говорить народна мудрість. І це справді так. Як із струмочка починається ріка, так і життя починається з родини. Виховання у сім’ї є першоосновою розвитку дитини. Духовний вплив батьківського дому на її формування створюється завдяки щирій материнській ніжності, небагатослівній любові батька, домашньому теплу, затишку, захисту і сімейній злагоді.

 В теплій та дружній атмосфері присутні багато цікавого дізналися про кожну родину. Усе сказане сьогодні стосувалося кожного. Відбулася  щира розмова про любов і долю, про найважливіше у житті кожної людини – сім’ю, родину, було про що поговорити і чим поділитися один з одним. Нехай же це свято об’єднає усіх у найважливішій справі – вихованні нового покоління, у сподіванні радісного завтра.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю