З нагоди святкування Дня працівників лісу

17.09.2015

Сьогодні, в приміщенні ДП “Ківерцівське лісове господарство” відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників лісу.

В урочистостях взяли участь голова районної ради Андрій Киричук, перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук.

Директор державного підприємства “Ківерцівське лісове господарство” Віктор Сахнюк відкрив урочисту церемонію вітальним словом та розповів про успіхи сумісної сумлінної праці.

До вітань долучилися голова районної ради  та перший заступник голови райдержадміністрації, які висловили найщиріші побажання з нагоди професійного свята та вручили Почесні грамоти, Подяки голів Ківерцівської районної державної адміністрації та районної ради за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку лісового господарства району, сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу та цінні подарунки кращим  працівникам лісового господарства. Цього року відзнаки отримали такі працівники держлісгоспу: Володимир Мазяр – водій лісовозного автомобіля, Василь Терлецький – розкряжувальник нижнього складу, Юрій Киричук – рамник цеху переробки деревини.

Віктор Сахнюк також привітав своїх колег з професійним святом та вручив нагороди кращим працівникам підприємства і ветеранам.

Завершилися урочистості святковим концертом художніх колективів районного будинку культури імені М.П.Ковальова.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю