Юні моделісти стали переможцями обласного конкурсу

13.04.2018

На базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулася обласна відкрита виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання. У виставці-конкурсі взяло участь 10 команд, які представили освітянські заклади області. Наш район представили вихованці Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості гуртка історико – технічного стендового моделювання.

Юні моделісти під керівництвом  Олени  Рубашної  демонстрували  свої  моделі, ділилися. секретами майстерності стендового моделізму та прагнули отримати перемогу у номінаціях: автомобілі, бронетехніка, діорами, моделі з паперу.

Дипломами  управління  освіти, науки та молоді  облдержадміністрації та кубками нагороджені за зайняте:

І  місце – Волох Олександр, у номінації «Паперові моделі»;

ІІ місце – Денісова Анастасія, у номінації «Пластикові моделі. Бронетехніка».

Втретє за історію проведення заходу підготовлено для учасників теоретичний залік з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, який показав хороші знання вихованців гуртка історико – технічного стендового моделювання Волоха Олександра, Денісової  Анастасії,  Осипчук  Ірини. І як результат – V командне місце.

Переможці особистого заліку отримали грамоти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та медалі.

Довідково

Історико-технічне стендове моделювання – це один із напрямів моделювання, де усі стендові моделі – копії виготовляються з урахуванням дотримання копійності до історичного прототипу. Виготовлення таких моделей вимагає не лише певних навичок роботи із спеціальними матеріалами та інструментами, а й поглиблених знань з історії, вміння працювати з різними джерелами інформації, вести пошуково – дослідницьку роботу.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики