Юліан Таранчук: Кожен керівник несе особисту відповідальність за свої об’єкти

09.11.2017

Перший заступник голови РДА Юліан Таранчук взяв участь у роботі комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району.

Серед пріоритетних слухалося питання «Про стан підготовки господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років».

- Питання  підготовки об’єктів соціального сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період посилено контролюється керівництвом району. Особлива увага приділена координації спільних дій по ліквідації надзвичайних ситуацій. І сьогодні кожен керівник несе відповідальність за свої об’єкти, - наголосив Юліан Віталійович. - Всі служби району до опалювального сезону готуються заздалегідь.

Після обговорення питань порядку денного депутати рекомендували внесли на розгляд сесійного засідання ради такі проекти рішень: «Про стан підготовки господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років»,  «Про внесення змін до Програми редакції Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом» на 2016-2017 роки», «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району, які підлягають приватизації у 2017 році,  та дозвіл на відчуження майна шляхом продажу через аукціон», «Про розгляд клопотання Головного управління Держгеокадастру у Волинській області», «Про передачу котлів опалювальних газових у комунальну власність Журавичівської територіальної  громади», «Про  делеговані повноваження на 2018 рік», «Про підтримку звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики  та комунальних послуг щодо внесення змін до Постанови НКРЕ від 30.09.2015 №2494», «Про розпорядження голови районної ради, прийняте в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою».

 При розгляді комісійних питань, депутати заслухали та взяли до відома інформації районної державної адміністрації про хід виконання Стратегії розвитку Ківерцівського району на 2009-2020 роки, про ремонт автомобільних доріг у 2018 році, про стан виготовлення правоустановчих документів на землю у закладах культури району, про передачу безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у комунальну власність Жидичинської сільської територіальної громади нерухомого та іншого окремого індивідуально визначеного майна.

Комунальна установа «Об’єднаний трудовий архів територіальних громад сіл, селищ і міста Ківерцівського району Волинської області прозвітувала  про хід виконання Програми діяльності комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів територіальних громад сіл, селищ і міста Ківерцівського району Волинської області» на 2017 рік, а начальник відділу з питань управління об’єктами та землями спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району  Нінель Снішко про Програму фінансово-господарської підтримки окремих суб’єктів та об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, сіл, селищ і міста району на 2015-2016 роки та виконання окремих рішень районної ради.

   

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики