Вишивану карту України ківерцівські казначеї передали рівненчанам

30.09.2016

З нагоди 25-ї річниці Незалежності України, 23 серпня Державне казначейство розпочало акцію під назвою “Вишивана моя Україна”. На великому полотні працівники казначейств кожної області своїми руками вишивають її символи. Карту вишивають однією голкою, яку залишають наступникам у куточку полотна.

Акція стартувала з обпаленого війною Луганська. Далі її передали на Донеччину, звідти на Харківщину, Дніпропетровщину, Буковину, Полтавщину, Львівщину.

Естафету від Львівської області прийняла Волинь. Протягом двох днів волинянки вишивали на ній орнаменти характерні для нашого краю.

У п’ятницю, 30 вересня, карту передали на Рівненщину.

На кордоні Волинської та Рівненської областей зустрілися представники казначейств одягнуті у вишиванки. Передавали полотно начальник головного управління Державної казначейської служби у Волинській області Михайло-Мирослав Леміщак, начальник управління Державно казначейської служби у Ківерцівському районі Микола Семенюк та його колеги. Прийняли карту начальник головного управління Державної казначейської служби у Рівненській області Микола Костюк та начальник управління Державної казначейської служби у Рівненському районі Сергій Трофимчук з колегами.

Після двох днів роботи рівненчани передадуть карту на Житомирщину, а звідти на Київщину. 

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації