Вшанували воїнів-афганців

12.02.2016

Сьогодні, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та  27-ї річниці виведення військ з Афганістану, у районній державній  адміністрації відбулися урочистості.

Понад сто жителів Ківерцівського району взяли участь у війні в Афганістані. Один з них, Олег Денисюк, не повернувся до рідної домівки.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх воїнів, які загинули в Афганістані. Від учасників урочистостей корзину квітів поклали до пам’ятника воїнам-афганцям у міському парку.

Слова подяки присутнім у залі воїнам-афганцям висловили голова районної спілки ветеранів Афганістану В’ячеслав Гордіюк, голова райдержадміністрації Валерій Ткачук, голова районної ради Григорій Недопад та заступник міського голови Таїсія Цюрак. Вони вручили присутнім у залі почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації, міської ради, спілки ветеранів Афганістану.

Голови райдержадміністрації та районної ради також вручили воїнам-інтернаціоналістам відзнаки Президента України.

З концертними номерами перед присутніми виступили учасники художньої самодіяльності районного будинку культури ім. М.П.Ковальова та маленька талановита ківерчанка Софійка Главацька.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю