Вшанували пам'ять славетного сина української землі Тараса Шевченка

09.03.2015

Сьогодні минає 201 рік від дня народження великого генія українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

Вшанувати пам'ять видатного поета, прозаїка, драматурга, художника прийшли представники влади, громадськість міста. До підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченку  учасники заходу поклали квіти. Тут лунали Шевченкові вірші, які читали голова районної ради Андрій Киричук, радники голови райдержадміністрації Юліан Таранчук і Сергій Третяк, міський голова Володимир Жгутов, заслужений учитель України Олеся Ковальчук, директор районного центру дитячої та юнацької творчості Леся Куліба.

Виступив керівник районної громадської організації “Правий сектор”, боєць добровольчого українського корпусу Артур Завальний, який відзначив, що перебуваючи на Сході України і беручи участь в бойових діях з ним було дві книги: молитовник та Кобзар. Шевченкове слово допомагало бійцям у важкі хвилини. Художні колективи районного будинку культури ім. М.П.Ковальова співали пісні на твори Шевченка. 

Завершився захід виконанням Шевченкового “Заповіту” у виконанні  митрофорного протоієрея, настоятеля Свято-Покровського собору Івана Семенюка.  

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю