Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20.02.2017

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали життя за свободу й незалежність України, краще життя кожного з нас.

Ківерчани – рідні загиблих, представники влади, місцевого самоврядування, духовенство, старшокласники міських шкіл, студентська молодь, представники громадських організацій, жителі міста – зібралися на вечір пам’яті у районному будинку культури ім. М.П.Ковальова.

Підготовлений працівниками культури захід переніс усіх присутніх у події трирічної давнини, заставив згадати і ще раз пережити емоції, які переповнювали кожного небайдужого українця тоді, у час коли в серці нашої держави, на Майдані Незалежності у Києві, гинули люди.

Важко було тоді повірити, що у мирній країні проллється кров. Взимку 2014 року у Києві загинуло понад 110 людей, але достеменно їх кількість не відома й досі. Життя кожного Героя було сповнене надій, мрій, сподівань, турбот. Кожен з них мав рідних, близьких, друзів, -  і  все це обірвалося в одну мить. Найстаршому з них було 83, наймолодшому – всього 17.

Серед загиблих Героїв Небесної Сотні було троє наших земляків: Іван Тарасюк, Василь Мойсей та Юрій Сидорчук. Хвилиною мовчання у супроводі тужливої народної пісні “Плине кача по Тисині…” присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбутнє – Героїв Небесної Сотні, які загинули на Майдані та наших земляків, загиблих у зоні АТО.

Після вечора пам’яті учасники заходу пройшли громадською ходою вулицями міста від районного будинку культури до пам’ятника Героям Небесної Сотні. До підніжжя пам’ятника поклали квіти та лампадки, а священики УПЦ КП відслужили панахиду за загиблими.

Спогадами про брата поділився з присутніми Роман Мойсей. Він пригадав, як брат мав намір посадити сад, багато вишень, адже так любив їх. Як мама, яка довгих вісім років працювала за кордоном, мріяла повернутися додому і жити разом з наймолодшим сином… Він закликав присутніх не залишатися байдужими, пам’ятати про те, що кожен ангел Небесної Сотні віддав своє життя за краще майбутнє для кожного з нас.

Світла пам’ять Героям!

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації