Вшанували борців за волю України

14.10.2014

Сьогодні українці відзначають одне з найвеличніших для українського народу свято – день Покрови Пресвятої Богородиці. Особливо це свято шанували українські козаки. Адже вони стояли на захисті рідного краю і були постійно в небезпеці, тому завжди зверталися до Матері Божої, щоб вона рятувала рідну землю від чужоземного поневолення.

Божа Матір охороняла й Українську повстанську армію, яка є величним прикладом жертовного служіння українському народові. Саме 14 жовтня вважається днем створення УПА.

З нагоди 72-ї річниці створення УПА, жителі міста Ківерці зібралися щоб вшанувати пам'ять борців за волю і незалежність України. Захід відбувся біля пам’ятного знаку Героям Небесної сотні, які в сучасних умовах віддали своє життя за кращу долю нашої держави.

З вітальними словами до учасників заходу звернулися представники влади: голова районної державної адміністрації Анатолій Сопросюк, заступник голови районної ради Ігор Космина, міський голова Володимир Жгутов. Народні аматорські колективи районного будинку культури та сільських клубів виконали пісні повстанської тематики. Отець Августин, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці м. Ківерці, привітав учасників заходу та здійснив молитву до покровительки українського люду – Пресвятої Богородиці.

Після цього учасники заходу пройшли ходою до міського парку, де поклали вінки і квіти до пам’ятника борцям за волю України. 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю