Всеукраїнський місячник “Спорт для всіх – спільна турбота”

11.04.2014

Щороку, в районі, як і по всій Україні проходить всеукраїнський місячник “Спорт для всіх – спільна турбота”. Головною метою якого є покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання та у місцях масового відпочинку.

Місячник проводиться з 1 по 30 квітня 2014 року. Основним  завданням Місячника є упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього періоду за участю широкої громадськості. З цією метою 10 квітня 2014 року відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації, міською радою, ДЮСШ м. Ківерці було організовано та проведено прибирання, упорядкування, фарбування міського стадіону “Колос”, волейбольних та  баскетбольних майданчиків в міському парку. До акції активно долучились працівники Ківерцівської районної державної адміністрації, директор та весь тренерсько-викладацький склад ДЮСШ, студенти Медичного коледжу, учні ЗОШ I-III ст. № 3 м. Ківерці, члени молодіжної громадської організації “Відроджене покоління”.

Відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації щиро дякує всім, хто активно прийняв участь в упорядкуванні міських спортивних споруд та сподівається, що мешканці міста підтримуватимуть чистоту та порядок під час масового відпочинку та занять спортом.

Сектор у справах молоді та спорту