Вручено ключі від житла дітям-сиротам

16.12.2016

Одним з найважливіших завдань служби у справах дітей районної державної адміністрації є захист житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В районі розроблена та діє цільова програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. За кошти програми,  на умовах співфінансування з обласного, районного бюджету та бюджетів місцевих рад статусним дітям купується соціальне житло.

16 грудня  голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, заступник голови районної ради Тамара Чигрин, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Скубій, Сокиричівський сільський голова Євгенія Мацюк та Борохівський сільський голова Володимир Артесюк урочисто вручили ключі від придбаних квартир Володимиру Приймачуку та Віктору Вигнанцю.  

     Керівники району і очільники сільських рад привітали юнаків з такою вагомою подією у їхньому житті та побажали, аби у новому житлі  у хлопців все складалося якнайкраще, Бог давав міцне здоров’я, щастя та добробут.

Своєю чергою, начальник служби у справах дітей Наталія Скубій зауважила, що в районі ведеться чітка і злагоджена робота щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. «Хтось отримає будинок у селі, хтось отримає квартиру. Це їхнє перше соціальне житло, певний старт. А далі вони житимуть, працюватимуть, наживатимуть свої статки», — підкреслила вона.

Віктор та Володимир подякували усім за турботу, поділилися мріями та бажаннями. 

Соціальні служби допоможуть з меблями та документами на житло, оформленням субсидії. Голова райдержадміністрації Валерій Ткачук пообіцяв юнакам допомогти з працевлаштування.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації