Вручення доїльних установок одноосібникам триває

01.08.2013

5 нових доїльних апарати відтепер слугуватимуть родинним фермам на Ківерцівщині. Кожен із цих селян в особистому господарстві утримує як мінімум три корови. Закуплені за кошти державного бюджету доїльні установки селянам Сокиричівської, Суської та Дернівської сільських рад урочисто вручив перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вашкевич та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Демчук.

“В державі триває реалізація соціальних ініціатив Президента України  Віктора Януковича, які, зокрема, передбачають перетворення сільського господарства на високоефективну конкурентоспроможну галузь економіки держави”, - зазначив Микола Вашкевич. Він  наголосив, що влада виконує зобов’язання щодо підтримки власників особистих селянських господарств. На сьогодні діє чимало програм підтримки особистих селянських господарств, які стосуються не тільки  придбання і безоплатного отримання доїльних апаратів, а й виплати дотацій на ВРХ, здешевлення штучного осіменіння, компенсації відсотків за кредитами, отриманих на закупівлю тракторів, корів та нетелів, тощо. Представник влади наголосив: “Якщо людина хоче працювати на землі, треба дати їй таку можливість, підтримати її ініціативу”. В розмові з селянами також обговорювались проблеми закупівельних цін на молоко та соціального захисту селянських родин.

Загалом на Ківерцівщині господарюють 117 сімейно-родинних ферм, які утримують по 3 і більше корів. Всього для підтримки родинних ферм у районі селянам вже було передано 93 доїльні установки з державного бюджету та 10 – з обласного бюджету. На цей час на відшкодування з державного бюджету за закуплену доїльну установку вже подали документи 25 власників особистих селянських господарств на суму 112,5 тис.грн.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю