Вручення цінних подарунків

17.06.2013

Вчергове голова райдержадміністрації Зіновій Колісник спільно із міським головою Володимиром Жгутовим та начальником служби у справах дітей    районної державної адміністрації Наталією Скубій проінспектували хід проведення ремонтних робіт у домівках дитини сироти та осіб з числа дітей позбавлених батьківського піклування. Крім того, керівництво мало змогу передати Миколі Котульському, Богдану та Олені Снішкам побутову техніку придбані за зібрані кошти під час фестивалю духовної пісні “Волинський благовіст” та за кошти благодійного фонду “Рідна Волинь”.

Ці діти живуть в умовах нестабільності суспільства, у них матеріальні труднощі, їм набагато важче пристосуватися до реалій сьогодення через відсутність батьківської підтримки. А тому, будь-яка допомога для сиріт -вагомий внесок у частковому вирішенні проблеми сирітства – проблеми виживання вихованців інтернатних закладів в соціумі на перших порах після виходу у самостійне доросле життя.

Очільники району і надалі працюють над тим, щоб той хто виховувався і зростав без батьків та без материнської ласки й любові і сироти не відчували себе у дорослому житті “сиротою”.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю