Виїзний прийом громадян провів голова РДА

02.10.2013

Сьогодні голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник провів  виїзний прийом громадян у селі Липно. Спільно з очільником району прийом громадян проводили начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вадлентина Розум,  начальник районного управління Пенсійного фонду Тетяна Семенюк та начальник відділу держземагенства у Ківерцівському районі Ігор Левчик.

Зі своїми проблемами до керівників району звернулося багато людей, всі були прийняті і вислухані. Жителі громади виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських. Зокрема, під час прийому громадян порушувалися питання оформлення та видачі державних актів на право власності на земельні ділянки (паї), ремонту дороги, працевлаштування молоді у селі, ремонту моста по вулиці Радянській, розширення дошкільного навчального закладу, виділення земельних ділянок під будівництво. Група жителів села прийшла до голови райдержадміністрації з проханням посприяти поверненню на посаду лікаря сільської лікарської амбулаторії Олексія Вітовщика. Лікар був звільнений, проте жителі села вважають, що він хороший спеціаліст та довіряють йому. Люди не задоволені роботою діючого фельдшера і просять повернути їм саме цього лікаря. Також під час прийому громадян було порушено ряд питань, що стосувалися соціального захисту і пенсійного забезпечення.  

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.

По закінченню прийому громадян голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник відвідав дошкільний навчальний заклад, сільську лікарську амбулаторію, сільський будинок культури та ряд інших закладів, що знаходяться на території Липненської сільської ради. 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю