Вивчити ситуацію

15.04.2013

Цими вихідними голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник  із робочим візитом знову побував у селищі Цумань зустрівшись із  директором дочірнього підприємства “Рибгосп “Цумань” Людмилою Попик та її працівниками.

Питання щодо незаконного втручання нового власника В.Хофмана в господарську діяльність рибного господарства, що доводить до втрати працівниками заробітної плати та роботи, а підприємство – до банкрутства зацікавило знімальну групу першого українського інформаційного каналу “5 канал”.

Очільник району вкотре зазначив, що будь-яке підприємство на ківерцівській землі має працювати на благо людей і діяти у правовому полі. Метою є відновлення роботи виробництва району, налагодження тісної співпраці з їх власниками і як результат – наповнення місцевого бюджету, покращення добробуту населення. Не виключенням є і це підприємство. Зіновій Богданович підтримав вимоги працівників вищевказаного закладу та наголосив, що ставить своєю метою постійну співпрацю з громадою для наведення порядку на підприємстві.

Голова районної державної адміністрації в своєму зверненні акцентував увагу, що питання по ДП “Рибгосп “Цумань” до кінця місяця буде вивчено та вжито всіх заходів щодо захисту інтересів громади.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю