Вирішення актуальних проблем громади Журавич

04.02.2014

Голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник взяв участь у зборах жителів села Журавичі, які відбулися сьогодні у приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ст..

Жителі територіальної громади порушували ряд проблемних питань серед яких: підключення газопроводу до населених пунктів сільської ради, доставка балонного газу, відновлення роботи санаторію і торфобрикетного заводу, освітлення вулиць, ремонт доріг, перенесення ринку в інше місце, щоб звільнити дорогу та уникнути нещасних випадків, встановлення бар’єру на пішохідному переході біля дитячого садка та інші.

Найбільш болючим питанням, яке турбує громаду села є незаконна на їхню думку передача у приватну власність 90 земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що знаходяться за межами населеного пункту. За інформацією начальника відділу Держземагенства у Ківерцівському районі Ігоря Левчика, який також був присутній на зборах, ці земельні ділянки надавалися ДП “Гріненерго” на розміщення там розсадника для  вирощування саджанців енергетичної верби. Як  повідомив Ігор Олексійович, 7 листопада 2013 року представники вищезгаданого підприємства приїжджали у сільську раду для огляду земельного масиву. Сільський голова Леонід Лукашук сам запропонував інвестору ці ділянки. Селяни виступили проти такої приватизації і звернулися до районної прокуратури зі скаргою. Наразі прокуратура вивчає конфліктне питання і, в разі виявлення порушень, рішення про передачу землі у приватну власність буде скасоване.

Голова райдержадміністрації пообіцяв селянам детально вивчити усі порушені питання та через тиждень зустрітися з громадою ще раз для інформування щодо шляхів їх вирішення.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю