Виконання завдань Президента України щодо розвитку будівельної галузі

31.07.2013

Завдяки відродженню будівельної галузі краю, розширюються можливості для розбудови територіальних громад району.

Під постійним контролем Президента України Віктора Януковича перебувають питання розвитку будівельної галузі. Адже, як зазначає Глава держави, належна робота у цьому напрямку, є показником стану стабільного розвитку економіки країни і надійним фундаментом створення сприятливого інвестиційного клімату регіону.

Органи виконавчої влади і місцевого самоврядування району також приділяють розв'язанню цих завдань велику увагу. Завдяки залученню   потужних інвесторів, сприяння розвитку підприємницької діяльності, зокрема тим людям, які працюють у будівельній сфері, вдалося певним чином стабілізувати і потроху розвивати галузь будівництва району.

Як зазначив в ефірі районного проводового радіомовлення голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник, в районі функціонують чотири підприємства, які виконують будівельні роботи.  Це ТзОВ “Обрій”, ЗАТ “Електро”, ТзОВ “Олицький агробуд”, Ківерцівська філія “Волиньоблгаз”.

Будівельними підприємствами району за січень-червень 2013 року виконано робіт на суму 5,7 млн.грн..

За січень-червень 2013 року прийнято в експлуатацію 36 будівель, загальна площа прийнятих в експлуатацію об’єктів становить 10019 м2. Вартість введених в дію основних фондів становить 37,5 млн.грн., що на 19,6 млн.грн. більше ніж у відповідному періоді 2012 року.

Виготовлено комплексну державну експертизу незакінченого об’єкту будівництва школи в с. Грем’яче вартістю 5,0 тис.грн.

За рахунок залучених спонсорських коштів встановлено чотири металопластикові вікна у Дідичівській ЗОШ І-ІІІ ст. Було відкрито новий стадіон та футбольне поле в с. Дідичі, де встановлено металічні ворота, облаштовано дитячий майданчик та лавки для глядачів.

Виготовлений проект реконструкції даху, фасаду та благоустрою території будинку культури в селищі Олика (10,0 тис.грн. кошти місцевого бюджету).

Були проведені роботи по впорядкуванню ігрового майданчика дитячого садка “Сонечко” в с. Липне та внутрішні косметичні роботи по ремонту приміщення. Проводяться роботи по ремонту фундаменту сільського будинку культури та покраска підлоги

За рахунок спонсорських коштів в с. Городище замінено двері та вікна в ЗОШ І-ІІІ ст. (45,0 тис.грн.) та в клубі (18,0 тис.грн.).

Проведені ремонтні роботи в ДНЗ “Колобок” в с. Холоневичі, відремонтовано огорожу, надвірне спортивне ігрове обладнання.

На даний час проводяться поточні ремонти та зміцнення матеріально-технічної бази у закладах комунальної власності, а саме встановлено три пластикові вікна в приміщенні фельдшерсько-акушерського пункту с. Славне, проведено реконструкцію та ремонт опалювальної грубки в приміщенні клубу с. Словатичі, очистку та кислотну промивку внутрішньої опалювальної системи та перегрупування секцій радіаторів в приміщенні дитячого садочка   с. Словатичі.

Розпочато капітальний ремонт покрівлі ДНЗ с. Дерно, на який заплановано кошти в сумі 73,0 тис.грн.

На закінчення Зіновій Богданович відзначив, що влада послідовно виконує доручення Президента Віктора Януковича, що стосуються розвитку будівельної галузі. Завдяки поступовому відродженню будівельної галузі краю, розширюються можливості для розбудови територіальних громад Ківерцівщини, покращується рівень зайнятості населення району та зростають надходження до бюджетів усіх рівнів.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю