Відзначили Міжнародний день волонтера та 25-ту річницю Збройних Сил України

06.12.2016

Учора в центрі дитячої та юнацької творчості м. Ківерці  відбувся святковий захід з нагоди Міжнародного дня волонтера та 25-ї річниці Збройних Сил України. В заході взяли участь військовослужбовці працівники районного військового комісаріату, районної спілки учасників та волонтерів АТО, міської спілки учасників АТО, волонтери, представники влади, жителі району.

Перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук,  заступник керівника виконавчого апарату районної ради Анатолій Пушкін та міський голова Володимир Жгутов щиро подякували волонтерам та військовим за сумлінну службу та мирне небо над нашим краєм.

До привітань та слів подяки долучилися військовий комісар районного військового комісаріату, майор Руслан Уніфонтович, голова Ківерцівської районної громадської організації «Спілка учасників та волонтерів антитерористичної операції» Артур Завальний, представник волонтерського центру «Серце патріота» Ольга Балицька та волонтер Сергій Гетманчук.

Учасників АТО, працівників районного військового комісаріату та волонтерів нагородили відзнаками.

Свято супроводжувалося виступами аматорів сцени районного будинку культури ім. М.П.Ковальова, студентів медичного коледжу та діток.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації