Відзначено кращих підприємців Ківерцівського району

04.09.2015

Вже традиційно в першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Сьогодні, напередодні свята, у районному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу з нагоди Дня підприємця, на який були запрошені представники приватного сектору економіки району, керівники промислових та сільськогосподарських підприємств, засобів масової інформації.

Підприємців Ківерцівщини з професійним святом привітали голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, голова районної ради Андрій Киричук, міський голова Володимир Жгутов, перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук.

“Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати низку найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.  Отож ми будемо намагатися прикладати всі зусилля щодо вирішення проблем малого та середнього бізнесу, зняття адміністративних бар’єрів, аби створити сприятливі умови для успішного розвитку підприємництва”, – сказав у вітальному виступі Валерій Ткачук.

До привітань керівництва району приєдналися керівники організацій, з якими  представники малого та середнього бізнесу у процесі своєї діяльності постійно співпрацюють – начальник об’єднаної податкової інспекції Олександр Мельник, директор районного центру зайнятості Микола Музичук, редактор районної громадсько – політичної газети “Вільним шляхом” Людмила Якимчук, депутат міської ради Сергій Гетманчук.

Як зазначив директор районного центру зайнятості Микола Музичук – “Центром зайнятості проводиться відповідна роз’яснювальна робота, навчання та видаються зареєстрованим безробітним відповідні кошти для відкриття підприємницької справи. Так, за 8 місяців поточного року центром зайнятості зареєстровано 1023 особи, з них 621 –фізичні особи. Розвиток підприємництва – це перспективна справа у плані створення робочих місць, матеріального забезпечення сімей, покращення добробуту суспільства та формування національної економіки”.

За особистий внесок в утвердженні Української держави, сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток підприємницької діяльності, активну участь у громадському житті району, патріотизм, всебічну допомогу військовослужбовцям АТО та з нагоди відзначення Дня підприємця  керівництвом району було відзначено обласними та районними Подяками кращих підприємців району: Миколу Барабаша, Володимира Дейну, Володимира Маковецького, Оксану Лебідь, Сергія Панасюка, Наталію Муравчук, Ігоря Дмитрука, Сергія Гетманчука, Ігоря Жеребцова, Сергія Лукіянова.

Міський голова Володимир Жгутов вручив Подяки  – Олександру Сеню, Андрію Поліщуку, Юрію Цюпі.

Від  районного центру зайнятості Грамоти отримали - Катерина Дмитриченко, Ірина Величко, Тетяна Паливода, Тетяна Ломакіна.

Начальник Ківерцівської ОДПІ Олександр Мельник вручив Подяки кращим підприємцям: Олександру Жижку, Ігорю та Олександру Кропивським та Віктору Шолотюку.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю