Відзначено 69-у річницю визволення України від фашистських загарбників

28.10.2013

Втілюючи програму Президента України Віктора Януковича «Україна для людей», влада докладає зусиль для збереження пам’яті про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території чи в таборах.

На Меморіалі слави у міському парку відбулися урочисті заходи з нагоди 69-ої річниці визволення України від фашистських загарбників.

Участь у заходах керівництво району і міста, ветерани, представники громадськості, трудових колективів, духовенство, представники ЗМІ.

Учасники заходу святковою колоною пройшли від приміщення районної державної адміністрації до Меморіалу слави,  де поклали квіти до пам’ятника визволителям.

Звертаючись до учасників мітингу голова райдержадміністрації Зіновій Колісник відзначив: “У цей день ми вшановуємо світлу пам’ять воїнів, учасників підпільного та партизанського руху, наших земляків, усіх хто мужньо здолав випробування тієї страшної війни ціною власного життя врятувавши Україну від нацизму. Пам’ятати про цей подвиг, про кожного, хто наближав Перемогу – наш святий обов'язок.

Ми в неоплатному боргу перед ветеранами Великої Вітчизняної війни і повинні подбати про них. Створення комфортних умов, якісне медичне обслуговування, постійна турбота та опіка про фронтовиків з боку влади та громадськості – вимога, що ставить перед нами Президент України В.Ф.Янукович,” – наголосив він.

Привітали ветеранів та учасників заходу також голова районної ради Михайло Марчук, секретар міської ради Людмила Михайленко, голова районної ветеранської організації Степан Дзвонко та учениця загальноосвітньої школи №4 м. Ківерці Юлія Музичук.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять співвітчизників, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, священнослужителі відправили панахиду за загиблими.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю