Відзначення Шевченківських днів

11.03.2013

З нагоди 199 річниці від дня народження Тараса Шевченка на площі перед музичною школою під супровід безсмертних “Думи мої, думи…” відбулося урочисте покладання вінків та квітів.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Вашкевич, голова районної ради Михайло Марчук та міський голова Володимир Жгутов поклали живі квіти до пам’ятника славетному Кобзарю.  Опісля, за участі керівництва райдержадміністрації та районної ради, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників організацій та установ району, молоді та громадськості відбувся тематичний захід під назвою “Великий Кобзарю, ми з піснею йдемо до тебе!”.

“Здавна відомо, що велич людини визначається її добрими справами, – наголосив Микола Вашкевич. – Завдяки своїй багатогранній та унікальній творчій спадщині, а також небайдужій громадянській позиції, Шевченко назавжди здобув право на духовне безсмертя. Тому навіть через століття не міліє, а лише прибуває джерело людської шани та поваги до його постаті”. Перший заступник голови райдержадміністрації зауважив, що святе Шевченкове ім’я спонукає нас усіх, незалежно від поглядів та переконань, працювати краще задля щасливого майбутнього рідної Ківерцівщини та її жителів. 

Для всіх присутніх твори великого поета, художника, громадського діяча Тараса Шевченка виконали переможці обласного конкурсу читців-декламантів “Мій любий краю” Ольга Панько (клуб села Пальче) із віршом “Лічу в неволі дні і ночі...”, Ірина Гуменюк (клуб села Берестяне) – “Три душі”, Дмитро Демчук із села Липне із віршем “Мені тринадцятий минало...”. Вірш Ліни Костенко “Кобзарю…” виконала начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Бацмай, а зі словом до громадськості про великого Кобзаря звернулася районний депутат Ніна Гуцуляк.

В добру пам’ять про Великого митця  пролунало багато пісень у виконанні народної аматорської хорової капели “Просвіта”, керівник Галина Прібиткіна, народного аматорського чоловічого квартету “Жайвір”, керівник Сергій Пісковець, солістки районного Будинку культури імені М.П.Ковальова Лідії Жарківської.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю