Відкрито нове приміщення центральної районної бібліотеки

30.09.2014

30 вересня бібліотекарі відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Цьогоріч це свято особливе, подвійне, бо збіглося з урочистим відкриттям відремонтованого, світлого, оновленого приміщення центральної районної бібліотеки.

Не секрет, що професія бібліотекаря надзвичайно важлива у соціальному плані. Від їхньої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави, а в решті решт і її успішний розвиток.

Вітаючи із професійним святом та новосіллям бібліотекарів голова районної державної адміністрації Анатолій Сопросюк відзначив, що незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій, людство, на щастя, і досі не може уявити життя без книги, яка допомагає перетворювати людину в особистість, виховуючи в ній прекрасні духовні якості.

“Непрості часи переживає зараз наша країна. Основним питанням, на яке звертається увага у роботі кожного, сьогодні є турбота про наших військовослужбовців, які захищають нашу державу і нас із Вами. Та сьогоднішня подія ще раз підтверджує, що громада продовжує жити і розвиватися навіть у таких складних умовах і це дуже важливо” – наголосив очільник району.

Він подякував всім, хто своєю працею долучився до відкриття нвого приміщення та побажав щоб оновлена книгозбірня наповнювалася читачами.

Бібліотечних працівників привітали голова районної ради Андрій Киричук, міський голова Володимир Жгутов, начальник управління культури облдержадміністрації Валерій Дмитрук, депутат обласної ради Людмила Кирда, начальник відділу культури райдержадміністрації Галина Слатініна, директор районного будинку культури Олександр Бовканюк, директор музичної школи м. Ківерці Валентин Окапінський, депутат районної ради Григорій Павленко та інші.

Керівники району вручили подяки голови Ківерцівської районної ради та голови районної державної адміністрації за якісне виконання робіт із реконструкції приміщення центральної районної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи та вагомий внесок у розбудову матеріальної бази установи Андрію Поліщуку, Петру Семерею, Михайлу Леміщаку, Віталію Чемерису та Володимиру Марченку.

Зі словами вдячності до присутніх звернулася директор районної бібліотечної системи Любов Михальчук, яка привітала зі святом своїх колег та висловила щиру подяку всім, хто своєю працею долучився до відкриття приміщення. Вона зазначила, що на реконструкцію приміщення та облаштування навколишньої території було використано понад 500 тис. грн. Були залучені кошти районного, міського бюджетів, благодійного фонду “Волинська родина”. Також районна бібліотечна система неодноразово брала участь у різноманітних конкурсах та вигравала їх, таким чином залучаючи кошти для реконструкції приміщення. Так, наприклад нещодавно, спільно з районною радою, бібліотекарі здобули перемогу в обласному конкурсі проектів місцевих ініціатив з проектом “Сучасна бібліотека – “дім життя”, “притулок мудрості”, “аптека для душі”, за яким близько 43 тис. грн. було витрачено на благоустрій прилеглої території.

Настоятель Свято-Миколаївського храму м. Ківерці, протоієрей Олександр Кондратюк здійснив обряд освячення приміщення бібліотеки.

Усі гості прийшли цього дня на урочисту подію зі щирими вітаннями та подарунками. 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю