Відкрито другу групу у дитячому садочку “Сонечко” у с.Тростянець

25.12.2014

Сьогодні відбулося урочисте відкриття додаткової групи у дошкільному навчальному закладі “Сонечко” у с. Тростянець.

            Відкриття групи дало змогу вперше прийти до дитячого садочка 20 малюкам, які чекали у черзі на влаштування до нього. Це була радісна подія і для дітей і для дорослих.

Для того, аби діти мали змогу відвідувати садок було зроблено чимало. Першим кроком до досягнення мрії стала перемога громади у проекті “Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ”. За кошти Європейського союзу та Організації Об’єднаних націй, а також кошти обласного, районного, сільського бюджетів і внески громадської організації “Добробут” було проведено капітальний ремонт приміщення, яке понад 35 років перебувало в аварійному стані. Встановлено енергозберігаючі вікна, зроблено опалення, ремонти стель, стін, підлоги, облаштовані санітарні кімнати і відремонтовано харчоблок, закуплені меблі. Не обійшлося й без допомоги спонсорів, долучилися до облаштування групи для своїх діток і батьки.

Нових мешканців дитячого садка та їх батьків привітали з початком радісною подією голова районної ради Андрій Киричук, Тростянецький сільський голова Валерій Ткачук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Грибук, голова профспілки працівників освіти Євгенія Бабійчук, директор Тростянецької загальноосвітньої школи, депутат районної ради Микола Глинський,  керівник місцевого підприємства, що був спонсором відновлення приміщення, Степан Москвич, керівник будівельної організації Петро Семерей. Усі вони побажали діткам гарно проводити час у садку, навчатися новому, зростати здоровими та щасливими. А дорослі зроблять усе можливе, аби вихованці почувалися затишно та комфортно у дитячому закладі.

Від батьківського колективу за зроблене подякувала усім, хто долучився до цієї доброї справи, а особливо сільському голові Валерію Ткачуку та завідувачу закладу Лідії Демчук, мама одного з вихованців закладу Олена Пушкар. Настоятель Свято-Троїцького храму отець Сергій Ледвовк здійснив обряд освячення приміщення, де будуть займатися дітки.   

Приємним подарунком для присутніх став невеличкий концерт, підготовлений вихованцями закладу.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю