Відбувся традиційний волейбольний турнір на кубок Олега Денисюка

15.02.2016

14 лютого у дитячо-юнацькій спортивній школі м. Ківерці відбувся  волейбольний турнір на кубок Олега Денисюка.  Участь в турнірі цьогоріч взяли 13 команд з різних населених пунктів району.

Перед початком змагань відбулося урочисте відкриття турніру, яке провели голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, голова районної ради Григорій Недопад, перший заступник міського голови Ольга Поліщук та голова районної спілки афганців В’ячеслав Гордіюк.

Пам’ять про нашого земляка, Олега Денисюка, який загинув у Республіці Афганістан, усіх його побратимів та усіх тих, хто загинув на Сході України і на Євромайдані присутні вшанували хвилиною мовчання. Від учасників змагань до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам поклали корзини квітів.

За результатами волейбольного турніру перемогу та кубок Олега Денисюка традиційно виборола команда с. Тростянець, яка є гордістю району, адже представляє наш район на рівні України.

Друге та третє місце у команд  сіл Холоневичі та Липно. Не можна обійти увагою дуже активну підтримку цих команд їх вболівальниками, які дуже бурхливо і емоційно підтримували свої улюблені команди і дружними оплесками зустрічали кожну їх перемогу.

Кращим гравцем став Олександр Снітюк – волейболіст команди с. Холоневичі. Переможці отримали грамоти та грошові винагороди. Усі команди-учасники також були нагороджені подарунками від районної спілки афганців – волейбольними м’ячами.        

Голови районної державної адміністрації, районної ради та спілки афганців поклали корзини квітів до могили Олега Денисюка у с. Метельне.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю