Відбувся районний фестиваль патріотичної пісні

13.10.2014

Українська пісня – це душа народу. Це  безмежне поле, засіяне зерном історії і заквітчане людськими надіями, це любов до Вітчизни і ненависть до її ворогів. Вона пахне запашними чорнобривцями і материнськими теплими долонями.

Щира  любов до української пісні 12 жовтня зібрала близько сорока талановитих, обдарованих аматорських колективів з різних куточків мальовничої Ківерцівщини  в районному будинку культури ім. М.П.Ковлаьова, щоб взяти участь в районному фестивалі патріотичної пісні “Наша дума, наша пісня не вмре, не загине...”. Саме тут пісенні джерела та джерельця злилися в одне співоче море, потужне і хвилююче.

Привітав учасників фестивалю голова районної державної адміністрації Анатолій Сопросюк, а благословив – настоятель Святопокровського собору Благочинний Ківерцівського району УПЦ (КП) протоієрей Іван Семенюк.

Фестиваль проводився з метою відродження та популяризації національно-патріотичної пісні, виховання почуття національної гідності, любові до Батьківщини, а також підтримки учасників антитерористичної операції.

Бурхливі емоції й незрівняні враження у глядачів викликали виступи усіх учасників співочого заходу. На завершення учасники здійснили спільну молитву за мир в державі і єдність народу України.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю