Відбулися заходи присвячені 30-ій річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції

25.04.2016

Сьогодні у міському парку було відслужено панахиду та покладено квіти до пам’ятника жертвам Чорнобиля з метою вшанування подвигу ліквідаторів під час аварії, яка трапилась 30 років тому, зібрались керівництво району, міста, зокрема, голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, заступник голови районної ради Тамара Чигрин, міський голова Володимир Жгутов, керівник районної добровільної організації «Союз Чорнобиля» Олена Райгуцька, представники місцевих засобів масової інформації, працівники підприємств, організацій, установ, жителі міста.

Благочинний Ківерцівського благочиння УПЦ КП, настоятель Свято-Покровського собору м. Ківерці Іван Семенюк відправив панахиду за загиблими героями - чорнобильцями і помолився за живих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Кошики із квітами та траурні вінки були покладені до пам’ятного знаку.

Присутні та жителі міста відвідали тематичний захід в районному будинку культури ім. М.П.Ковальова під назвою “Тривожне відлуння Чорнобильських дзвонів”.

Нагадаємо, що в грудні минулого року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно якого 2016 рік проголошено Роком  вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

До ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС звернувся голова районної державної адміністрації. «Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які 30 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.», - сказав Валерій Ткачук.

До слова були запрошені також заступник голови районної ради Тамара Чигрин, міський голова Володимир Жгутов.

Голова райдержадміністрації разом з заступником голови районної ради вручили пам’ятні подяки від Волинської обласної державної адміністрації та Волинської обласної ради ліквідаторам аварії на ЧАЕС та сім’ям загиблих учасників ліквідації аварії.

Керівник районної добровільної організації «Союз Чорнобиля» Олена Райгуцька вручила грамоти переможцям конкурсу малюнку проведеного серед учнів загальноосвітніх шкіл району присвяченому 30-ій річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики