Відбулося засідання оргкомітету щодо відзначення Дня незалежності України

14.08.2019

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування в нашому місті пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.​ Про відзначення важливого державного свята в місті йшлося 13 серпня на засіданні оргкомітету, яке відбулося  у міській раді під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Мисковця та заступника міського голови  Ольги Поліщук за участі начальника відділу культури та молоді і спорту Галини Слатініної, представників відділів  РДА, керівників комунальних установ та громадських організацій.

Під час наради учасники обговорили план заходів, відповідно до якого у суботу, 24 серпня 2019 року, о 16.00 год. відбудуться урочистості в районному центрі.

Планується проведення  урочистостей і відзначення кращих  представників установ та організацій, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських  діячів відомчими та державними нагородами, святковий концерт місцевих та відомих волинських артистів.

У міському парку відпочинку, де і будуть проходити святкові та спортивні заходи, відбудуться виставки - продажі виробів декоративно-прикладного мистецтва,  вишитих виробів, проходитимуть різні конкурси для дітей та юнацтва.

Учасники засідання розглянули ряд організаційних питань.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики