Відбулося чергове засідання координаційного центру

19.03.2015

Сьогодні у районній державній адміністрації відбулося чергове засідання координаційного центру з питань надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. У засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації, голова районної ради, міський голова, волонтери, підприємці, керівники підприємств, установ та організацій, що функціонують у місті, керівники благодійних фондів.

На початку засідання обговорили ефективність роботи у місті громадського формування “Варта громади”. ЇЇ керівник Юрій Івлєв розповів, що організація була зареєстрована у 2010 році. Люди, що входили до складу формування, спільно з працівниками міліції, здійснювали патрулювання вулиць міста у вихідні, святкові дні. На даний час багато з них беруть участь в АТО, займаються волонтерською діяльністю.

З проханням активізувати роботу “Варти громади” у м. Ківерці  до присутніх звернувся начальник районного відділу внутрішніх справ Василь Приймачук. Він розповів, що у зв’язку з важким становищем в державі почастішали випадки крадіжок, порушення громадського порядку в нічний час на вулицях міста. Для попередження таких випадків необхідно активізувати роботу з патрулювання вулиць у нічний час. Запропонував керівникам підприємств, установ та організацій звернутися до своїх працівників з пропозицією долучитися до цієї справи.

Присутні підтримали пропозицію активізувати роботу формування “Варта громади” і висловили свої думки з озвученого питання. Зокрема  було запропоновано керівнику громадської організації “Варта громади” Юрію Івлєву, спільно із представником районного відділу міліції, провести роз’яснювальну роботу серед трудових колективів та закликати бажаючих вступити до лав громадської організації. Також пропонували патрулювати вулиці не лише в місті, а й в інших населених пунктах району, здійснювати рейди по лісосмугах з метою недопущення їх засмічення та ряд інших.

В ході засідання було обговорено питання підготовки поїздки групи волонтерів на Схід. Про збір вантажу розповів Микола Барабаш: жителі Покащівської сільської громади приготували 40 відер вареників, салату “вінегрет”, напекли домашніх пирогів та хліба (300 бух.), зібрали консервацію та інші продукти харчування (2тонни). Все це передали групі волонтерів на чолі з Сергієм Гетманчуком, які відвезуть передачу нашим бійцям. Микола Сергійович відзначив, що у зборі допомоги прийняли активну участь усі жителі громади, незалежно від віросповідання, достатку у сім’ях та інших факторів.

Сергій Гетманчук розповів про те, що “Самообороною” було домовлено про автомобіль, який повезе вантаж на Схід, зібрано кошти на паливно-мастильні матеріали, побутові речі (інструменти). 20 березня усі зібрані речі та продукти харчування будуть завантажені та відправлені бійцям.

До розмови долучився житель с. Прилуцьке Сергій Балицький (волонтерський центр “Серце патріота”), який відмітив, що дізнавшись про діяльність координаційного центру з питань допомоги учасникам АТО у Ківерцівському районі вирішив долучитися до його роботи. Він розповів, що волонтерським центром “Серце патріота” також здійснюються збір допомоги військовослужбовцям і поїздки з цією допомогою на Схід. До цього часу вони співпрацювали із волонтерами з м. Луцька, проте готові співпрацювати і з районним центром.      

 Також було прийнято рішення відкрити один спільний рахунок для збору коштів для надання допомоги учасникам АТО. Про його реквізити буде повідомлено додатково. 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю