Відбулось засідання організаційного комітету з нагоди святкування Дня незалежності України

01.08.2018

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування в нашому районі пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.

Так, 31 липня 2018 року відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, яке провела заступник голови райдержадміністрації Яна Церкевич з керівниками структурних та територіальних підрозділів райдержадміністрації, РБК, ЦБС.

Основні питання, що обговорювалися на засіданні стосувалися благоустрою населених пунктів району, прилеглих територій, підприємств, установ, організацій, їх будівель; підготовки до урочистих заходів, які будуть проходити під час святкування Дня незалежності.

В ході наради були враховані пропозиції членів оргкомітету щодо заходів із відзначення 27-ї річниці незалежності України. До урочистої церемонії підняття Державного Прапора України з нагоди Дня Державного Прапора України запропоновано провести флешмоб, святковий концерт, фестиваль дзвонарного мистецтва, низку спортивних змагань.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики