Відбулася щотижнева оперативна нарада

11.06.2018

Сьогодні 11 червня 2018 року перший заступник  голови райдержадміністрації Юліан Таранчук провів щотижневу оперативну нараду з начальниками управлінь, відділів, завідувачами секторів райдержадміністрації.

В ході наради заслухано оперативну інформацію про поточну ситуацію в районі за різними галузевими напрямами та озвучено окремі доручення з актуальних питань життєдіяльності району. Акцентовано на організації належної роботи щодо утворення в районному центрі інклюзивно-ресурсного центру, проведення оздоровчої літньої кампанії, інших важливих питаннях.

З метою роз’яснювальної роботи щодо змін в оформленні субсидій на житлово-комунальні послуги та прийому документів від жителів сільської місцевості, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації будуть організовані виїзди фахівців. Зокрема, 12 червня  заплановано виїзд у Жидичинську сільську раду, 15 червня – у Покащівську.

Також обговорено організаційні аспекти підготовки та проведення в районі заході з нагоди Олімпі     йського дня бігу, план роботи на тиждень, інші актуальні.

За підсумками наради Юліан Таранчук дав ряд відповідних доручень.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики