Відбулася нарада з головами місцевих рад

10.03.2016

Сьогодні голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук провів нараду з головами місцевих рад. Основним питанням наради було залучення жителів району до проходження військової служби у Збройних Силах України за контрактом.

У нараді взяли участь голова районної ради Григорій Недопад, військовий комісар районного військкомату, майор Руслан Уніфонтович, перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, керівник апарату Зоя Радюк, сільські, селищні, міський голови, окремі працівники місцевих рад, які відповідають за роботу військово-облікового столу, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

 Руслан Уніфонтович наголосив, що сьома хвиля мобілізації в Україні неминуча. Утім кількість мобілізованих буде залежати від ситуації на сході України та успішності агітаційної кампанії щодо залучення на контрактну службу в армії.  Тому він ще раз звернувся до сільських, селищних, міського голів із проханням: якомога ширше роз’яснювати переваги контрактної служби в армії, особливо зважаючи на те, що мінімальна зарплата рядового військовослужбовця зросла до 7 тис. гривень за місяць. І це, як запевнив військовий комісар, реальність, а не популізм.

Голова райдержадміністрації Валерій Ткачук акцентував на важливості виконання завдання, покладеного державою на органи влади та місцевого самоврядування щодо залучення жителів району до служби у Збройних Силах України за контрактом.

“В районі багато людей без роботи і ми мусимо до них донести, що служба в армії – це також робота і про концепцію контрактної служби люди повинні знати”, - сказав керівник району. - Створення контрактної професійної армії – це перша передумова для зміцнення обороноздатності держави. Ми маємо усіма силами сприяти цьому.”

Також в ході наради керівник апарату райдержадміністрації Зоя Радюк проінформувала присутніх про передачу повноважень міграційної служби органам місцевого самоврядування. Начальник управління інвестицій,  інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Ірина Куцик ознайомила учасників наради з переліком інвестиційних об’єктів на 2016-2017 роки.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю