Валерій Ткачук: Всеукраїнський радіодиктант єднає небайдужих до українського слова

09.11.2017

На апаратній нараді голова РДА Валерій Ткачук привітав усіх з Днем української писемності та мови та запросив службовців приєднатися до XVII Всеукраїнського радіодиктанта національної єдності під гаслом  «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

-  День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада, згідно з Указом Президента. Щорічно в цей день на Українському радіо відбувається радіодиктант національної єдності, який має на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова. Об 12 годині на Першому каналі Українського радіо розпочнеться годинна радіопрограма, присвячена акції, а о 12:30 прозвучить  текст, який диктуватиме доцент Київського університету ім. Б. Грінченка Олександр Авраменко.

Запрошую усіх охочих не лише долучитися і написати диктант, адже мета акції – не перевірка грамотності, а єднання! Адже сьогодні так важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово. Активну участь у акції братимуть старшокласники та педагоги у школах району, - підкреслив Валерій Ткачук.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики