Валерій Ткачук: «Спільними зусиллями ми ліквідуємо наслідки стихії в короткий термін»

31.03.2017

Внаслідок  буревію, який в ніч на 30 березня вирував у Ківерцях, в центральній районній лікарні пошкодило частину покрівлі.

"Як тільки черговий лікар мені  зателефонував, – розповідає головний лікар районного територіального медичного об'єднання  Михайло Слижук, – я повідомив голову райдержадміністрації Валерія Ткачука. І він відразу виїхав на місце події. Також були повідомлені голова районної ради Григорій Недопад та начальник управління охорони здоров"я Волинської ОДА  Ігор Ващенюк. Вже зранку наступного дня зібралося керівництво району і працівники ТзОВ "Житлобуд 2", почали чистити дах від уламків та до вечора всю площу накрили плівкою. Працюють постійно, матеріали є. Сподіваємося, що до кінця наступного тижня дах відновлять повністю."

"Я щиро дякую ТзОВ «Житлобуд 2», його керівнику Леоніду Стефановичу. Це єдине підприємство, яке погодилось на роботи авансом, за свої кошти. Також відгукнулось на прохання допомоги ТзОВ «Атлант плюс» (директор Микола Муравчук), які надали кран. Спільними зусиллями ліквідовуємо наслідки стихії," – каже голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук. 

Злива частково промочила стелю та стіни будівлі, побила вікна. Ліквідовувати наслідки негоди почали відразу після її закінчення. До лікарні оперативно прибули представники управління охорони здоров’я області, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій та керівники місцевих органів влади. Безпосередньо на місці пригоди провели оперативну нараду. Керівники оглянули та оцінили рівень збитків, яких завдала стихія.

6 квітня відбудеться позачергова сесія районної ради, на якій планують виділити  необхідні кошти на ремонт покрівлі. 

 

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації